Zbigniew Sitek

Właściciel

tel:  62 506 56 13

e-mail: z.sitek@defacto.info.pl

Łukasz Brzęcki

Dyrektor Produkcji

tel:  62 506 56 12

mob: 602 471 275

e-mail: l.brzecki@defacto.info.pl

Katarzyna Zawidzka

Główna Księgowa

tel:  62 506 56 10

e-mail: k.zawidzka@defacto.info.pl

Izabela Brzęcka

Kierownik Działu Finansowo-Kadrowego

tel:  62 506 56 11

e-mail: i.brzecka@defacto.info.pl

Dorota Mieszała

Specjalista ds. BHP

tel:  62 506 56 52

e-mail: d.mieszala@defacto.info.pl

Grzegorz Chleboś

Główny Technolog

tel:  62 506 56 45

mob: 533 305 095

e-mail: g.chlebos@defacto.info.pl

LINIA KATAFOREZY

Grzegorz Czysty

Z-ca Dyrektora Produkcji

tel:  62 506 56 18

mob: 795 216 582

e-mail: g.czysty@defacto.info.pl

Mieczysław Grycman

Kierownik Zmiany Linii Kataforezy

tel:  62 506 56 23

mob: 791 300 310

e-mail: m.grycman@defacto.info.pl

Tomasz Gózdź 

Kierownik Zmiany Linii Kataforezy

tel:  62 506 56 50

mob: 533 305 790

e-mail: t.gozdz@defacto.info.pl

MALARNIA PROSZKOWA

Piotr Rybacki

Kierownik Malarni Proszkowej

tel:  62 506 56 26

mob: 791 095 090

e-mail: p.rybacki@defacto.info.pl

Dominik Kot

Z-ca Kierownika Malarni Proszkowej

tel:  62 506 56 46

mob: 533 305 345

e-mail: d.kot@defacto.info.pl

Michał Doktór

Technolog Malarni Proszkowej

tel:  62 506 56 13

mob: 533 305 586

e-mail: m.doktor@defacto.info.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

Agnieszka Poprawa

Kierownik Działu Jakości i Środowiska

tel:  62 506 56 21

mob: 791 400 710

e-mail: a.poprawa@defacto.info.pl

Daria Usarek

Specjalista ds. SZJ

tel:  62 506 56 34

e-mail: d.usarek@defacto.info.pl

Marek Gołaś

Specjalista ds. SZJ

tel:  62 506 56 35

e-mail: m.golas@defacto.info.pl

DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU / LOGISTYKA

Jacek Szorski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

tel:  62 506 56 15

mob: 533 305 370

e-mail: j.szorski@defacto.info.pl

Leszek Maciejewski

Lider Logistyki i Zaopatrzenia

tel:  62 506 56 51

mob: 533 305 651

e-mail: l.maciejewski@defacto.info.pl

Biuro czynne:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 15.00

Magazyn

Przyjęcia / Wydania: 7.00 - 23.00

P.U.H "DE FACTO"

ul. Rzemieślnicza 9-11, Kaczory

63-430 Odolanów

tel: 62 733 14 95

e-mail: biuro@defacto.info.pl