Defacto

FESTYN RODZINNY – 07.08.2021 r.

W piękną słoneczną sobotę 7 sierpnia 2021 r. odbył się już kolejny VI Festyn Rodzinny połączony z Turniejem Piłki Nożnej. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zorganizować imprezę z rozmachem i wieloma atrakcjami. Rodzinne świętowanie zaczęło się już od godziny 14.00. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Było dużo dobrej zabawy i uśmiechu. Strzałem w dziesiątkę okazała się loteria fantowa, gdzie było do wygrania mnóstwo ciekawych rzeczy a nagrodą główną był rower. Pieniądze zebrane ze sprzedaży losów przekazaliśmy na rzecz „Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Odolanowie”. Radość była ogromna. Atrakcją wieczoru był dyskotekowy autobus w którym każdy mógł potańczyć i poczuć się jak w prawdziwym klubie nocnym. Tak więc dopisało wszystko – organizatorzy, adresaci imprezy i pogoda. To był naprawdę dobry dzień ! Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie albo jeszcze lepiej.  

15.06.2019 - FESTYN RODZINNY

Festyn rodzinny z turniejem piłki nożnej to już stały punkt w kalendarzu wydarzeń naszej firmy. Od 2015 roku, w m-cu czerwcu – bawimy się wspólnie na terenach rekreacyjnych firmy. W tegorocznym – V Turnieju Piłki Nożnej, który zawsze jest początkiem imprezy – rywalizowały ze sobą cztery drużyny z których trzy reprezentowały działy naszej firmy oraz drużyna zaproszonych gości z firmy KLUTHE – firmy, która jest jedną z kluczowych dostawców komponentów chemicznych. Trochę szkoda, że goście zajęli ostatnie czwarte miejsce, bo wszyscy pokazali najwyższy poziom gry. Za to kibice mieli dawkę ogromnych emocji. Park rozrywki dla dzieci, wiele konkursów dla wszystkich, plenerowy grill i świetna muzyka dopełniły reszty.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok !

23.06.2018 - 35 LECIE FIRMY

Bezprecedensowym wydarzeniem 2018 roku były jubileuszowe obchody 35 – lecia istnienia naszej firmy. W dniu 23 czerwca 2018 roku na rekreacyjnych terenach „de facto” działo się wiele. Inauguracją imprezy były rozegrane  towarzyskie mecze w piłkę nożną , między drużynami reprezentującymi Linię KTL – I, KTL – II i Malarni Proszkowej. Dla dzieci rodzin pracowników urządzono atrakcyjny park rozrywki. Ze sceny estradowej właściciel firmy powitał zaproszonych gości i niemal wszystkich pracowników firmy z rodzinami. Plenerowy charakter miała także sala bankietowa, która pomieściła ponad 450 osób. Gwiazdą estrady był p. Andrzej Cierniewski – swoim półtoragodzinnym występem rozgrzał publiczność na dobry początek. Wieczorną część uzupełnił znakomity zespół muzyczny „Ensemble Light & Music Show” z Krakowa. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, że byliście z nami !

pl_PLPolski