Defacto

Certyfikaty

System Zarządzania Jakością naszej firmy został wdrożony w 2000 roku. W czerwcu 2003 uzyskaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001. Podczas kolejnej recertyfikacji w roku 2015 dołączył kolejny certyfikat zgodności, już Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem z ISO 14001.

Analizy i testy

Stale doposażone laboratorium naszej firmy prowadzi niezbędne analizy chemiczne, utrzymując ciągły nadzór nad parametrami kąpieli, testy adhezji, oddziaływania na różne czynniki chemiczne oraz odporność na korozję w komorze solnej. Prowadzimy również pomiary chropowatości podłoża po procesie obróbki strumieniowo-ściernej, pomiar grubości nakładanej powłoki oraz pomiar połysku powłoki proszkowej.

Badania i testy

Dzięki współpracy z koncernami chemicznymi nasze kąpiele są regularne badane i kontrolowane przez najlepiej wyspecjalizowane i wyposażone laboratoria na świecie – tam gdzie stale są tworzone nowe komponenty. Wewnętrznie prowadzony stały nadzór parametrów procesu pozwala utrzymywać jego stabilność i osiągać wymagane rezultaty.  

Rozwój systemu

Zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem jest ciągle doskonalony i dostosowywany do wymagań oraz potrzeb naszych Klientów. W ramach swojej działalności firma będzie rozwijać zasady TPM i 5S korzystając z koncepcji twórców i zdobytych doświadczeń.

Nowe uruchomienia

Nasza działalność jest stale rozszerzana poprzez wprowadzanie nowych uruchomień poprzedzane APQP – planowaniem jakości dla każdego etapu procesu z uzyskiwaniem zatwierdzenia PPAP bądź VDA 2.

Nasze laboratorium

Posiadając wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne, wykwalifikowany personel, stały serwis dostawców technologii i komponentów, jak również bardzo dobre rezultaty wynikające ze współpracy z naszymi Klientami jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania.

pl_PLPolski