Defacto

Pracodawca - Organizator pracy bezpiecznej

Przedsiębiorstwo "de facto" zajęło 1 miejsce w konkursie "Pracodawca – Organizator pracy bezpiecznej" w kategorii firm zatrudniających do 50 pracowników na szczeblu okręgowym w Poznaniu.

Mecum Tuttisimus Ibis

Przedsiębiorstwo "de facto" zostało laureatem XV edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” zwyciężając w kategorii do 50 pracowników. Konkurs jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Uhonorowaniem tego było wręczenie statuetki "Mecum Tutissimus Ibis" oraz wpisanie Przedsiębiorstwa „de facto” na „Złota listę pracodawców” do której należy elita najlepiej zarządzanych, bezpiecznych i dochodowych przedsiębiorstw w Polsce.

Nagroda Gospodarcza Ziemi Ostrowskiej im. ks. Augustyna Szamarzewskiego

Przyznanie prestiżowej nagrody dla Przedsiębiorstwa „de facto” przez kapitułę konkursu jest uhonorowaniem zaangażowania go w rozwój przedsiębiorczości Powiatu Ostrowskiego.

Wyróżnienia regionalne

Dobre postrzeganie firmy na szczeblu lokalnym stanowi podstawy budowania dobrego klimatu i harmonijnej współpracy w najbliższym środowisku.

"Fair Play"

Przedsiębiorstwo „ de facto” uczestnicząc w latach 2010 - 2014 w programie „ Przedsiębiorstwo Fair Play” prowadzonym przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, jest posiadaczem Złotej Statuetki "Przedsiębiorstwa Fair Play" z wpisaniem na Złotą Listę Pracodawców. Podnosi ona rangę przedsiębiorstwa, zachęca i zobowiązuje jednocześnie do dalszego rozwoju.

Gazele Biznesu 2015

Nasza firma jest laureatem kolejnej prestiżowej nagrody zdobytej tym razem w konkursie Gazele Biznesu. Biorą w nim udział najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Projekt ten jest realizowany od 2000 roku przez dziewięć dzienników ekonomicznych również w Szwecji, Danii, Austrii, Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”.

pl_PLPolski